Finansavimas

Už suteiktas paslaugas klinikoje atsiskaitykite Jums patogiu būdu – grynaisiais, mokėjimo kortele ar pavedimu, sveikatos draudimo kortele ar išsimokėkite dalimis, pasirinkę medicinos lizingą. Dėl lanksčių atsiskaitymo sąlygų teiraukitės klinikos registratūroje, parinksime Jums patogiausią atsiskaitymo už paslaugas būdą.

Už mūsų klinikoje suteiktas paslaugas galite atsiskaityti dalimis, jūsų patogumui bendradarbiaujame su dviem medicinos lizingą teikiančiomis įmonėmis: Bigbank ir Inbank.
Įvertinti savo galimybes galite ir vienoje, ir kitoje įstaigoje, tai Jūsų neįpareigoja pasirašyti sutarties ir pasinaudoti lizingu, o taip pat tai nieko nekainuoja.
Prieš tai sudaromas gydymo planas ir sąmata (per konsultaciją paminėkite gydytojui, kad Jus domina galimybė gydytis išsimokėtinai), o tuomet galime paskaičiuoti finansavimo galimybes išskaidant mokėjimą į Jums patogias dalis.

Dantų protezavimo paslaugų išlaidos kompensuojamos iš PSDF biudžeto asmenims pagal faktines dantų protezavimo išlaidas, bet ne daugiau kaip :
Pensininkams, nedarbingiems arba iš dalies darbingiems asmenims :

 

 

  • kurie turi mažiau kaip 10 funkciškai visaverčių kontaktuojančių natūralių ar kokybiškų protezuotų antagonistinių dantų porų nuo pirmojo krūminio danties iki kitos pusės pirmojo krūminio danties – iki 670,39 Eur ;
  • kuriems diagnozuotas didesnis nei II laipsnio patologinis visų dantų nudilimas (daugiau kaip 1/3 danties vainiko aukščio) – iki 670,39 Eur ;
  • kurių bedantis apatinis žandikaulis 4, 5, 6 dantų srityje yra mažesnio nei 12 mm aukščio – iki 2062,70 Eur (nustato konsiliumas) .

Vaikams :

 

  • kurių kramtymo sistema dar vystosi, protezuojama laikinais dantų protezais, pagamintais iš laboratorijoje ar odontologijos kabinete polimerizuojamų polimerų, arba standartinius apsauginius metalinius vainikėlius – iki 316,88 Eur ;
  • kurių kramtymo sistema iš esmės susiformavusi, protezuojama naudojant ilgalaikių konstrukcinių medžiagų dantų protezus – iki 2062,70 Eur (nustato konsiliumas) .

Asmenims, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos :

 

  • po taikyto specifinio (spindulinio ir (ar) chemoterapinio) gydymo burnos ertmėje yra mažiau kaip 10 funkciškai visaverčių kontaktuojančių natūralių ar kokybiškų protezuotų antagonistinių dantų porų nuo pirmojo krūminio danties iki kitos pusės pirmojo krūminio danties – iki 670,39 Eur ;
  • atlikta burnos ertmės, veido ir žandikaulių operacija su minkštųjų audinių šalinimu ir (ar) žandikaulių srities kaulo rezekcija – iki 2062,70 Eur (nustato konsiliumas).

Jei faktinės dantų protezavimo išlaidos buvo didesnės, nei nustatyta kompensuojamoji suma, likusią dalį asmuo turi sumokėti pats.

Aptarnaujame pacientus, turinčius sveikatos draudimą. Pasinaudoję klinikos paslaugomis, mokėkite dalį sumos arba nemokėkite nieko, jeigu už odontologijos paslaugas draudimo sumos ribose apmoka Jūsų draudimo bendrovė. Atvykdami į vizitą su savimi turėkite draudimo kortelę ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Pasinaudojus odontologijos paslaugomis greitai ir paprastai nurašysime dalį arba visą sumą už suteiktas paslaugas klinikoje.

Scroll to Top